Modne stylizacje z męskimi dresami?

W ostatnich latach dresy zyskały ogromną popularność. Wpływ na to miała z pewnością sytuacja na świecie. Pandemia na długi czas zamknęła nas wszystkich w domach. Zaczęliśmy pracować zdalnie. A zatem pojawiła się konieczność dopasowania stroju do okoliczności.

Dlaczego warto mieć wygodne dresy w swojej garderobie?

Dresy męskie komplet to idealny strój domowy, sprawdzi się w wielu sytuacjach. Taki strój możemy nosić, gdy pracujemy zdalnie, wychodzimy na spacer z psem czy mamy zaplanowane niezobowiązujące spotkanie z przyjaciółmi. Najprościej rzecz ujmując, w dres wskakujemy w sytuacjach, kiedy chcemy czuć się po prostu swobodnie.

Szczypta elegancji dla każdego…

Dresy możemy też nosić, jako uzupełnienie bardziej casualowych stylizacji. Wygodną bluzę z kapturem możemy nosić z ulubionymi jeansami czy chinosami. Taka stylizacja będzie wyrodna, jednocześnie będzie mieć nieco mniej sportowy charakter.

Jeżeli nie bójmy się eksperymentować z modą możemy zestawić dresy z eleganckim płaszczem. W takim przypadku nie nosimy bluzy i spodni razem… 

Jaka kolorystyka będzie najbardziej odpowiednia?

To zależy od naszych indywidualnych preferencji. Jeżeli na co dzień preferujemy bardziej klasyczny styl, to wybierzemy dresy w klasycznych kolorach, takich jak odcienie szarości, granat, czerń czy ciemna zieleń. Natomiast jeśli nie boimy się eksperymentować z trendami, to nic nie stoi na przeszkodzie, żeby zaszaleć z kolorystyką.