Kategorie
Moda miejska

Marka Calvin Klein i jej popularność

Calvin Klein jest znaną na całym świecie marką odzieżową, jaka istnieje na rynku już od wielu lat. W tym przypadku mamy do czynienia z nowoczesnymi pomysłami i minimalistyczną estetyką. Jakie ubrania znajdziemy w ofercie tej firmy? Czym cechuje się CK męski i CK damski? Dlaczego warto postawić na ciuchy markowe?

CK women i CK man

Marka cały czas stara się zachwycać szeroką grupę odbiorców, oferując ubrania dla modnych i pewnych siebie kobiet oraz mężczyzn. Firma została założona w 1968 roku przez Calvina Kleina wraz z Barrym Schwartzem. Przez wiele lat zyskała popularność i miano lidera amerykańskiej branży modowej. Wszystko to wiąże się z innowacyjnymi rozwiązaniami i ciekawą estetyką. Okazuje się, że w roku 2017 sprzedaż wyrobów firmy przekroczyła 9 miliardów dolarów, a produkty są oferowane w ponad 110 krajach. Nie zapominajmy o tysiącach zatrudnionych pracowników, którzy posiadają wiedzę i doświadczenie w tej branży. 

Calvin Klein damski

Jeśli chodzi o ofertę dla pań, można wybierać wśród wielu opcji. Znajdziemy tutaj modne spódnice i sukienki, jak też luźne stroje codzienne – spodnie, koszulki, swetry i koszule. Szeroki wybór oferują sklepy online, jakie cały czas poszerzają swoją ofertę. Dzięki temu sprawnie zamówimy ciuchy CK bez wychodzenia z domu. Calvin Klein women nie od dziś jest uwielbiany na rynku. 

calvin klein

Calvin Klein męski

Pamiętajmy też o propozycjach dla panów, którzy także lubią stawiać na wygodę i modne stylizacje. W tym wypadku także można ubrać się od stóp do głów, dobierając nawet bieliznę CK. Calvin Klein man to połączenie unikalnego designu z najlepszą jakością materiałów. Zakupy online pozwalają sprawnie stworzyć całą stylizację na daną okazję.