Kategorie
Moda męska

Bezrękawnik męski zamiast kurtki

Kiedy rano wychodzisz z domu ubierasz kurtkę, gdy wracasz, taszczysz pod pachą zwinięty płaszcz. Nie musi tak być, jeśli rozsądnie podejdziesz do tematu odzienia wierzchniego, szczególnie w te dni, w których pogoda płata figle.

Ponadczasowość i klasyka

Męskie kamizelki noszone zamiast kurtek lub płaszczy, to od bardzo dawna znany trend w modzie. Wygląda na to, że mężczyźni bardzo upodobali sobie ten rodzaj garderoby i nie ma się co dziwić. Poza funkcjonalnością i wygodą, można dzięki nim skomponować luźne, niezobowiązujące outfity.

Jaki bezrękawnik męski wybrać?

Wszystko zależy od tego, na jaką porę roku szukamy kamizelki. Jeśli na zewnątrz jest jesienna aura lub zbliża się zima, warto wybrać kamizelkę o pikowanej strukturze, z puchowym wypełnieniem. Wtedy najważniejsze części naszego ciała będą dobrze ochronione przed zimnem i wiatrem.
Jeśli natomiast spodziewamy się pięknej pogody, w powietrzu czuć, że nadchodzi wiosna, wybierzmy bezrękawnik wykonany z cieńszego materiału. Na rynku dostępne są nawet jeansowe kamizelki. Jednak proponowane są one dla tych panów, którzy lubią eksperymentować z modą i nie boją się wyzwań z nią związanych. Bo wbrew pozorom, choć to popularne okrycie wierzchnie, jednak źle zestawione z innymi częściami garderoby, może wyglądać komicznie. Na rynku dostępne są bezrękawniki wykonane z różnych tkanin, które w zależności od potrzeb, posiadają swoiste cechy charakterystyczne. I tak, możemy znaleźć bezrękawniki: puchowe i pikowane, nowoczesne i dopasowane do sylwetki, stworzone z oddychających materiałów. Nowoczesne kamizelki mogą charakteryzować się tym, że zostały uszyte z tkaniny, których zewnętrzne powłoki odpychają wodę.

Warto przemyśleć sprawę zakupu bezrękawnika, który możemy dopasować wedle własnych potrzeb i uznania. Umiejętnie dobierając resztę garderoby mamy szansę wyglądać modnie i czuć się wygodnie w tym, co nosimy. Bogaty wybór bezrękawników męskich znajdziesz na stronie sklepu Desportivo.