Kategorie
Moda damska Moda męska Obuwie Plecaki i torby

Wyjątkowa odzież Guess

Produkty marki Guess są obecnie jednymi z topowych produktów odzieżowych znanych na całym świecie. Marka ta powstała w 1981 roku. Jest efektem pracy czterech braci: Armanda, Georges’a, Paula oraz Maurice’a Marciano. Bracia urodzili się w Algierii ale krajem, w którym się wychowywali była Francja. 

Historia marki Guess

Bracia Marciano rozpoczęli swoją przygodę z odzieżą na Lazurowym wybrzeżu gdzie prowadzili sieć sklepów. Niestety ich interes przechodził swego rodzaju kryzys przejawiający się w formie posezonowego zastoju. Wówczas bracia postanowili zwiedzić Stany Zjednoczone. Wyjazd okazał się być rewolucyjny dla ich kariery. Podczas wycieczki poznali inny szykownym aczkolwiek charakteryzujący się kalifornijskim luzem styl. Wtedy powstał niesamowity pomysł polegający na przeniesieniu tego wyjątkowego stylu na kontynent europejski. W roku 1981 powstała pierwsza kolekcja z logo marki Guess. Była to kolekcja jeansów. W niezwykły sposób łączyła styl amerykańskiego dzikiego zachodu z stylem francuskim nasyconym gracją i elegancją. Efekt ich prazy zakończył się niesłychanym sukcesem. Spowodowało to iż bracia Marciano byli bardzo zmotywowani do dalszej pracy i rozszerzyli swoją ofertę.

Co znajduje się w ofercie Guess?

Na dzień dzisiejszy marka posiada ogromny asortyment i jest w stanie ubrać ludzi dosłownie od stóp do głów. W swojej ofercie posiada odzież damską Guess, która stała się prekursorem nowych trendów. Ubrania te stały się równoważne z definicją dobrego gustu oraz nowoczesnej mody. Istotna jest również szeroka gama akcesoriów Guess. W śród nich znajdują się m.in.: wysokiej klasy obuwie, efektowna biżuteria, zegarki oraz perfumy.

guess bluza damska

Dlaczego kobiety tak chętnie sięgają po markę Guess?

Odzież damska oraz akcesoria marki Guess wybierane są przez kobiety na całym świecie. Dzieje się tak ze względu na ich najwyższą jakość oraz dbałość o nawet najmniejsze szczegóły. Oferta proponowana przez braci cechuje się unikatowym wzornictwem. Sprawia to, że ubrania są wysoce rozpoznawalne oraz jednocześnie unikatowe. Zatem pozwalają kobietą odnaleźć coś naprawdę wyjątkowego, odbiegającego od wielokrotnie powielanych wzorów. Odzież damska Guess zawsze wychodzi naprzeciw potrzebom swoich klientek i w ofercie proponuje odpowiednie i stylowe ubrania na dosłownie każdą okazję oraz porę roku. Propozycje modowe są pomysłowe ale nie nad wyraz przerysowane. Największe znaczenie w wyborze odzieży Guess ma jednak perfekcyjna jakość tych produktów. Szeroki wybór ubrań marki Guess można znaleźć w ofercie Messimo.pl.