Z czym można nosić golfy damskie?

Golfy damskie to bardzo popularny rodzaj garderoby. Szczególnie dużym zainteresowaniem cieszą się w miesiącach jesiennych i zimowych. Wełniane golfy są wprost wymarzone na te pory roku. Warto przyjrzeć się im bliżej i zastanowić się, z czym je zestawiać i jak je nosić.

Ze obcisłymi spodniami

Damski sweter z golfem jest świetnym duetem do obcisłych spodni lub legginsów. Duży golf przyciąga spojrzenia i sprawia, że góra tułowia wydaje się większa. Obcisłe spodnie stanowią przeciwwagę dla golfu i sprawiają, że sylwetka jest bardzo kobieca. Sweterki damskie tego typu warto też łączyć z szerokimi paskami, które podkreślą talię. Dzięki temu można osiągnąć efekt tali osy bez większych wyrzeczeń. Takie zestawy złożone z golfów damskich i obcisłych spodni można nosić na co dzień oraz na uroczystości. Wystarczy wybrać eleganckie modele odzieży np. biały sweter i czarne spodnie. To klasyczne połączenie bez trudu utworzy galowy strój.

Ze spódnicą

Nie ulega wątpliwości, że sweterki damskie to odzież wyjątkowo kobieca. W związku z tym warto jest zestawiać je ze spódnicami. Dopełnieniem do wełnianego golfa damskiego może być wełniana spódnica maksi. Jeśli będą one w dopasowanym do siebie kolorze, to na pierwszy rzut oka mogą wydawać się elegancką sukienką. To klasyczne połączenie, które świetnie się sprawdza. Z tego właśnie powodu jest wybierane przez kobiety w każdym wieku. Dojrzałym paniom bardziej do gustu przypadną zestawy w kolorach ziemi, młodszym – zestawy w odcieniach jesieni – czerwonym i pomarańczowym.