Jak wybrać dobry szlafrok?

Szlafrok dla niektórych kobiet i mężczyzn jest nieodłącznym elementem porannego rytuału czy też przeprowadzenia pielęgnacji ciała, włosów czy twarzy. Jest to ubranie, które powinno być dla nas w stu procentach komfortowe, wygodne i dające poczucie odprężenia. Na rynku pojawiło się wiele modeli szlafroków – jaki wybrać?

Dkaren szlafrok z miłych materiałów

Polska marka Dkaren bazuje na materiałach takich jak: satyna, poliamid, wiskoza, tiul. Są to niezwykle wygodne i miłe dla skóry materiały oddychające. Na Dkaren szlafrok znajdziemy zarówno dla mężczyzn jak i dla kobiet w pełnej gamie rozmiarów, a także z osobnym działem plus size – jest to ogromna zaleta marki, ponieważ każdy będzie tam w stanie dopasować sobie swój idealny rozmiar. Szlafroki te są też idealną opcją na długie wieczory, materiał jest przewiewny, oddycha na skórze i zapewnia komfort noszenia ze względu na wysokiej jakości materiały.

Marka dla każdego

Dkaren jest na rynku od 2001 roku, ma więc ponad dziewiętnastoletnie doświadczenie na rynku bieliźnianym. Marka goni nowe trendy i dopasowuje je do swojej ogólnej koncepcji. Znajdziemy tam wygodne, luźne i porządnie wykonane zestawy dla mężczyzn, a także seksowne, zmysłowe, delikatne i idealnie skrojone szlafroki na kobiecą figurę – takie, które podkreślą biust, talię oraz pośladki. Oprócz ogromnego wyboru w fasonach i materiałach Dkaren posiada duży wybór kolorystyczny.