Baleriny skórzane – najnowsze trendy

Baleriny to płaskie, damskie buty, które łączą w sobie prostotę i elegancję. Zaprojektowane zostały tak, aby zapewnić wygodę w ciągu całego dnia. Kuszą rozmaitością kolorów, fasonów i aplikacji. Wykonane ze skóry, stają się ulubionym obuwiem pań. Które modele są aktualnie na topie?

Ażurowa ozdoba na stopach

Baleriny skórzane wcale nie muszą być gładkie. Coraz modniejsze stają się wersje z drobnymi otworami. Już sama skóra jest tworzywem „oddychającym”, a dodatkowe dziurki ułatwiają przepływ powietrza, dzięki czemu stopy nadmiernie się nie pocą. Buty te świetnie kooperują z kwiecistymi sukienkami i zwężanymi spodniami z wysokim stanem.

Subtelny pasek

Baleriny skórzane z paskiem lub zapięciem optycznie wyszczuplają stopy, ale też mocniej się na nich trzymają. Ten rodzaj płaskiego obuwia spełnia więc dwojaką funkcję. To doskonały wybór na dni, kiedy czeka nas dużo chodzenia. Udane połączenie to baleriny z cienkim paskiem plus spódnica midi. Taki zestaw z powodzeniem można założyć na spotkanie biznesowe, uczelnię, czy ważny egzamin.

Na wesoło

Producenci obuwia coraz częściej odchodzą od klasycznych czerni i brązów. I choć skóra powszechnie kojarzy się z beżowym lub brązowym odcieniem, może występować w bardziej wyszukanej palecie barw. Strój w jednolitym, czarnym kolorze wspaniale jest podkreślić balerinami skórzanymi w niebieskiej, czerwonej lub żółtej tonacji. Stylizacja nie wydaje się wtedy nudna i nabiera przysłowiowego pazura.