Klapki damskie wiosna/lato 2020

Lato zbliża się wielkimi krokami, a temperatura na dworze jest coraz wyższa. Kiedy zmieniamy garderobę na letnią nie możemy zapomnieć o odpowiednich butach. W tej roli świetnie sprawdzą się lekkie i przewiewne klapki damskie.

Przede wszystkim wygoda

Najważniejsze, żeby klapki były wygodne. Będziesz nosić je stosunkowo często – jeśli wybierz takie, które są źle dopasowane ich używanie będzie niewygodne. Jak wybrać klapki damskie? Dobierz odpowiedni rozmiar i ich przeznaczenie. Stopa nie może się ślizgać, musi być stabilna, zwłaszcza gdy kupujemy obuwie na basen. Chodzi tutaj o Twoje bezpieczeństwo. Podczas wyjść z przyjaciółmi, gdzie sprawdzą się te bardziej szykowne modele, również musisz czuć się pewnie.

Wygląd

Wygoda i dobra amortyzacja stopy są ważne, ale nie zapominajmy o wyglądzie klapek. Najlepiej zaopatrzyć się w kilka par, tak, aby te na co dzień pasowały do letnich sukienek, spodenek i nie tylko.

Modele są różne – możesz wybrać japonki albo klasyczne klapki.

W tym roku nadal będą modne klapki w stylu boho, z klamrami, z futerkiem i w kwiatowe wzory. Dla fanek elegancji połączonej z wygodą też znajdzie się coś odpowiedniego – równie modne będą jednokolorowe klasyczne klapki.

Wybór klapek damskich nie jest trudny. Sklepy internetowe oferują wiele świetnych modeli, które będą odpowiednie dla każdej z nas. Zastanów się nad przeznaczeniem klapek, nad tym, w jakich okolicznościach będziesz je chciała nosić i wtedy wybierz swój ulubiony wzór.

W sezonie wiosna/lato 2020 klapki damskie jako uzupełnienie stylizacji to będzie hit!