Najfajniejsze modele kozaków dla kobiet

Kozaki damskie to najbardziej klasyczne obuwie na zimę. Większość kobiet uwielbia kozaki, bo są nie tylko stylowe i piękne, ale też doskonale chronią przed zimnem. Poza tym to po prostu najlepsze buty do zimowych sukienek i spódnic, w których noga prezentuje się dużo lepiej niż w krótkich bokach.

Kozaki damskie za kolano

Najbardziej seksowny model kozaków damskich jak te marki Arturo Vicci, to oczywiście muszkieterki sięgające aż powyżej kolana. Można wybrać model z trochę szerszą cholewką, który jest polecany szczególnie dla pań o bardzo szczupłych nogach. Skórzane muszkieterki z szeroką cholewką będą świetnie prezentować się do krótkich sukienek przed kolano, dzięki nim uda się ukryć czasami zbyt dużą chudość nóg.

kozaki w panterkę

Kozaki damskie z dopasowaną cholewką

Dla kobiet o wyjątkowo zgrabnych i proporcjonalny w nogach polecane są natomiast kozaki damskie z obcisłą dopasowaną cholewką. To naprawdę niezwykłe szykowne i seksowne buty, szczególnie jeżeli wybierze się model wykonany na przykład z czarnego zamszu. Takie kozaki najlepiej zakładać do trochę luźniejszy sukienek, albo na przykład dużych swetrów w stylu oversize. Niektóre kobiety zakładają je również do getrów czy bardzo obcisłych dżinsów, dla zrównoważenia proporcji warto wtedy na górę założyć coś obszerniejszego.

Kozaki damskie z marszczoną cholewką

Całkowita nowość to natomiast kozaki damskie z marszczoną cholewką. To buty niezwykle efektowne, które najczęściej mają wygodny obcas w postaci słupka. Kozaki z marszczoną cholewką świetnie prezentują się do długich sukienek w stylu koszulowym, ale też do zimowych szortów..