Jaką bieliznę nocną wybrać?

Zdecydowana większość kobiet przywiązuje dużą wagę do bielizny nocnej. Wiele osób śpi na co dzień w zwykłych T-Shirtach, jednak piżama przydaje się w wielu różnych sytuacjach. Warto więc posiadać w swojej szafie dobrze dopasowany model, który będzie wykonany z trwałych i odpornych na uszkodzenia materiałów. Będzie niezastąpiony zawsze wtedy, gdy musimy szybko spakować walizkę.

Koszula nocna

Bielizna nocna to rozmaite koszule, które są nie tylko wyjątkowo atrakcyjne pod względem wizualnym, ale również komfortowe (zobacz w Gorteks). To doskonały wybór na letnie miesiące, ale nie tylko. W okresie zimowym temperatura panująca w mieszkaniu także może być bardzo wysoka. Z tego względu flanelowa piżama nie będzie dobrym rozwiązaniem. Koszulki nocne mogą być zarówno praktyczne, jak i seksowne. Wybór zależy wyłącznie od osobistych preferencji. Szczególną uwagę warto zwrócić na długość koszuli oraz jakość wykończenia.

Dwuczęściowa piżama

Dwuczęściowe piżamy występują w wielu wariantach. W lecie warto podstawić na szorty i bluzkę na ramiączkach. Bawełniane komplety są praktyczne i wygodne. Satynowe będą prezentować się niezwykle elegancko, a zarazem zmysłowo. Oczywiście na rynku można znaleźć szereg innych modeli. Tradycyjnym fasonem jest koszula zapinana na guziki oraz długie spodnie. Taka bielizna nocna sprawdzi się w chłodniejsze miesiące, kiedy nie chcemy odkrywać zbyt dużej ilości ciała. Zapewnia wysoki poziom swobody, co stanowi niewątpliwy plus.