Czas na suknię ślubną syrenkę

Każda kobieta marzy o tym, aby w dniu swojego ślubu pięknie wyglądać. Jedną z kluczowych kwestii jest zatem znalezienie odpowiedniej sukni ślubnej. Obecnie można liczyć na szeroki wachlarz wyboru, dzięki czemu każda kobieta znajdzie dla siebie coś odpowiedniego. Świetnym wyborem, jeśli panna młoda chce podkreślić swoje kształty, jest zdecydowanie się na suknię ślubną syrenka. W tego typu sukni można wyglądać bardzo kobieco i elegancko jednocześnie. Czy rzeczywiście warto zdecydować się na taki fason sukni?

Czas na suknię ślubną syrenkę

Suknia ślubna syrenka to nic innego jak elegancka kreacja złożona ze spódnicy rozszerzającej się w okolicy ud i przylegającego do ciała gorsetu. Dół spódnicy jest rozkloszowany, a rozszerzenie rozpoczyna się już od linii kolan. Nie trudno jest się domyślić, że nie dla każdej panny młodej ten fason sukni będzie odpowiednie. Jest on przeznaczony dla kobiet mogących pochwalić się naturalnymi krągłościami. Dzięki temu można liczyć na to, że panna młoda będzie wyglądała zjawiskowo w sukni ślubnej. Kształtna sylwetka zapewni świetne wyplenienie sukni. Suknia ślubna typu rybka nie sprawdzi się z kolei w przypadku kobiet, które są bardzo szczupłe i mają wąskie biodra. Bardzo ważną kwestią w przypadku tego typu sukni jest to, aby gorset został dobrze dopasowany. Chodzi tutaj o podkreślenie talii, a w efekcie o uzyskanie pożądanej sylwetki w kształcie klepsydry. O takiej właśnie figurze marzą zarówno kobiety, jak i mężczyźni.

Podczas wybierania sukni typu syrenka należy zwrócić uwagę na sposób rozkloszowania spódnicy, gdyż właśnie to nadaje kreacji charakteru. Jeśli panna młoda jest wysoka, to warto zdecydować się na suknię z ze spódnicą bardziej zdobną i falbaniastą. Z kolei w przypadku niższych panien młodych polecane są skromniejsze fasony tego typu sukien. Chodzi o to, aby dodatkowo nie skrócić jeszcze bardziej sylwetki ani też niepotrzebnie jej nie obciążyć. W celu optycznego wydłużenia sylwetki warto zdecydować się na fason ze smukłą linią. Jeśli kobieta nie może pochwalić się całkowicie płaskim brzuchem, to może posłużyć się bielizną korygującą w celu zakamuflowania ewentualnych niedoskonałości.