Czas pomyśleć o botkach na wiosnę

Kiedy zbliża się wiosna, kobiety nabierają ochoty na zakupy i odnowienie swojej garderoby. Na wiosnę warto kupić sobie chociażby nowe buty, bo te zimowe wyglądają dosyć ciężko i niezgrabnie wtedy, gdy z ulicy zniknie już śnieg, a wszystko wokół zaczyna budzić się do życia.

 

Modne botki wiosenne

Klasyczne wiosenne botki – https://arturovicci.pl/botki/wiosenne zwykle mają jasne kolory. Warto zatem postawić na takie wykonane na przykład z zamszu w kolorze jasnego beżu, w różnych odcieniach brązu oraz karmelu. Czasami można znaleźć również piękne botki w różnych jasnych odcieniach szarości, które również świetnie wyglądają do jasnych jeansów, oraz lekkich wiosennych okryć wierzchnich. Przy odrobinie szczęścia może uda się również kupić ładne botki w kolorze pudrowego różu. Na wiosnę będą jak znalazł, z pewnością będą również pasowały do wiosennych spódnic czy sukienek.

zdjęcie wiosennego botka

Ażurowe botki wiosenne

Prawdziwy wiosenny hit to natomiast ażurowe botki wiosenne. Niektóre mają tylko ażurową cholewkę, która jest trochę luźniejsza, a zatem do butów można włożyć wąskie nogawki spodni. Można znaleźć również modele, które są całe ażurowe. Propozycja na ciepłą wiosnę to natomiast botki z wycięciami na palcach. To idealne buty na koniec marca oraz początek kwietnia, pod warunkiem, że jest już stosunkowo ciepło, ale co najważniejsze – sucho. Wiosną zawsze w sklepach jest ogromny wybór pięknych butów. Zanim postawi się na szpilki czy sandały, warto zatem przez kilka tygodni paradować w modnych wiosennych botkach, które sprawdzą się na zmieniającą się gwałtownie wiosenną pogodę.