Jak nosić bojówki męskie?

Spodnie męskie bojówki cały czas budzą sporo kontrowersji. Wielu osobom kojarzą się bowiem z modą hip-hopową i blokowiskami. Krytykowane są za szerokie nogawki, które nieco deformują sylwetkę. Jednak współczesne bojówki męskie w niczym nie przypominają już modeli królujących w latach 90. ubiegłego wieku. Od jakiegoś czasu wróciły do sklepów i cieszą się sporą popularnością.

Współczesne spodnie bojówki męskie

Obecnie sprzedawane męskie bojówki, takie jak w Dstreet.pl nadal posiadają charakterystyczne, duże kieszenie na nogawkach. Są jednak dość wąskie i szyte z naturalnych, przewiewnych materiałów. Prawdziwym hitem są bojówki denimowe. Stanowią doskonałą alternatywę dla dobrze już znanych jeansów. Na cieplejsze, letnie dni są z kolei przeznaczone modele krótkie.

Jak nosić męskie bojówki?

Okazuje się, że stworzenie stylizacji ze spodniami bojówkami nie jest wbrew pozorom trudne. Dobrze prezentują się przede wszystkim w stylizacjach nieformalnych i codziennych. Wystarczy zestawić je z bawełnianym T-shirtem i bluzą. Sprawdza się też połączenie bojówek ze sneakersami. Sporo możliwości dają też nowoczesne bojówki, których nogawki są zakończone ściągaczami. Te modele sprawdzają się jako odzienie jesienne czy zimowe. Bojówki dobrze wyglądają połączone z kurtkami np. super modnymi bomberkami. Dobrym rozwiązaniem jest też kultowa już parka czy kurtka pilotka. Od kilku sezonów blogerzy lansują również połączenie bojówek z marynarkami. To jednak obarczone jest dość dużym ryzykiem i lepiej jest do tego podejść ostrożnie.